Kvinna med slöjor oljemålning
2019-10-26
684214
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Kvinna med slöjor, olja på duk, ca 41x33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Uppfodrad på pannå, renoverad, ytskada