Bengt Lindström färglitografier
2019-10-01
684065
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Kompositioner, färglitografier, signerade och numrerade, 2 st 72x54, 84,5x57,5 cm
Gulnade