Taklampa förgylld mässing
2019-10-01
684044
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, förgylld mässing, 8 ljusarmar, höjd ca 60, diameter 77 cm
Obs tung