Ljusstakar mässing
2019-10-26
684002
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, föreställande satiriska figurer, höjd ca 35-36,5 cm
PROVENIENS: Stopalo