Ljuskrona
2019-10-11
683958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, invändigt elektrifierad, höjd ca 95 cm, diameter ca 45 cm
Medföljer lösa prismor. Slitage.