Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2019-10-01
683931
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937):
Motiv från Venedig, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 93x52 cm