Pentti Kaskipuro grafik
2019-10-13
683886
| Klubbat belopp | 480 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 5 st etsningar, signerade, numrerade, daterade, passepartout storlek 63x50 cm
Oinramade, i passepartout