Skål fat 1800-tal
2019-10-26
683864
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, med FAT, 1800-tal, dekor i guld, skålens diameter ca 25 resp fatets diameter 29 cm
PROVENIENS: Stopalo