Pentti Kaskipuro grafik
2019-10-13
683849
| Klubbat belopp | 840 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 3 st grafikmappar "Stilleben II", innehåller 4 etsningar (torrnål och akvatint), signerade, numrerade, bladstorlek 60x53 cm