Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i empire, otydlig hallstämpel, märkt Olof Frisk (1795-1879), förgylld och bemålad, dekor i pastellage, ca 66x37 cm
PROVENIENS: Stopalo
683834
2019-10-26