Sven-Göran G:son Svensson
2019-10-05
683789
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-GÖRAN G:SON SVENSSON (född 1943): Rymdprinsessan, signerad S-G-SON, olja på duk, ca 61x50 cm