Gräddkanna silver
2019-10-03
683683
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, LF (möjligen Lars Fredin Söderhamn 1825-1864), höjd ca, vikt ca 125 g
Lagningar