Bonad
2019-10-01
683671
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONAD, inplock på linbotten, signerad MMF, komponerad före 1941, ca 180x70 cm
Lagningar, fläckar