Anita Förding oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Längtan till våren" ur Toner och Tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 120x140 cm, oramad
683643
2019-10-05