Kuvertväska

Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska
Kuvertväska

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KUVERTVÄSKA, 1970-tal, plast, i form av ett dubbelvikt kvinnotidning, mått 30 cmxx6x12 cm

Slitage

683624

2019-10-07