Silverbägare
2019-09-30
683580
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE i silver, Anders Ulfsberg, Nyköping, 1780, höjd ca 10 cm, vikt ca 87 g
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage