Bägare
2019-09-30
683579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE i silver, Nils Trybom, Linköping, 1760, höjd ca 9 cm, vikt ca 55 g
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage