Oidentifierad konstnär
2019-10-06
683538
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv från Venedig, Grand Canal, signerad, olja på duk, ca 61x92 cm
Smärre slitage.