Bordslampa
2019-09-30
683499
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Gustav Lek för Orrefors, glas, 1900-talets andra hälft,
Funktionen garanteras ej, bruksslitage