Yrjö Edelmann färglitografi
2019-10-01
683481
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y. Edelmann, 40/150, färglitografi, bildmått ca 75x107 cm