Astrid Sylwan
2019-10-16
683374
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (1970): "II", färgetsning, signerad och numrerad 6/28, bladmått ca 54x39 cm
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.