Tumlare
2019-09-30
683362
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TUMLARE (3) i silver, 1700-tal, en från 170 och med åldermansranka, höjd ca 3 cm, vikt ca 54 g
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage