Roland Svensson litografi
2019-09-30
683264
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Långvik, signerad roland S, provtryck med dedikation, färglitografi, bildmått ca 20x40 cm
Mindre veck