Roland Svensson litografier
2019-09-30
683263
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003) 30 st lika "Älvrosgården", 1956, numrerade och signerade roland S, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm