Klubbat för:
100 EUR
200 EUR
GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, MOCKAKOPPAR med FAT, 12 st, porslin, "She Fo" (Fågel Blå), Arabia, Finland 1920-tal, höjd 6 cm.
Obetydligt slitage.
683240
2019-09-30