Ljuskrona 1900-talets första hälft
2019-10-26
683190
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 2 lådor, 1900-talets första hälft, bronserad stomme, dekor av blommor och blad i bemålat glas, ej genomgången
PROVENIENS: Stopalo
Ej genomgången, skador, ev delar saknas