3 st apostlaskedar i silver
2019-09-30
683134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
APOSTLASKEDAR, 3 st, silver, oidentiferade stämplar, slutet av 1800-talet, total vikt ca 173 g