Beverloo Corneille
2019-10-01
682979
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Fredsduva, signerad och daterad Corneille ´98, 5/100, färglitografi, bildmått ca 47x37 cm