Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-30
682938
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben, signerad och daterad Kliuchnikov, a tergo daterad 2007, olja på duk, ca 55x74 cm, oramad