Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-30
682937
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv med ripor, signerad och daterad Kliuchnikov, a tergo daterad 2007, olja på duk, ca 75x95 cm, oramad