Orientmatta patchwork 307 x 210 cm
2019-10-04
682930
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, bitar från Kermanshah-distriktet, 2000-tal, 307 x 210 cm
Smärre slitage