Taklampa sannolikt Bent Karlby
2019-09-30
682925
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, sannolikt Bent Karlby, skärm i svartlackerad metall med kupa i opalglas, fästen i koppar, diameter ca 40 cm, total höjd (t.o.m takfäste) ca 120 cm
Bruksslitage, märken och repor förekommer på skärmen