Moccaskedar i silver
2019-09-30
682876
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MOCCASKEDAR, silver, med avslut i form av fransk lilja samt lejon och keruber tidigt 1900-tal, Frankrike, längd ca 10 cm , vikt ca 39 g
Slitage