Chistofle snapsglas 6 st
2019-09-30
682875
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHRISTOFLE, snapsglas, 6 st., silver, 1900-talets första hälft, dekor med genumbruten bladornamentik, total vikt ca 155 g
Bruksslitage