Lars Hansen oljemålning
2019-10-05
682735
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS HANSEN, olja på duk, signerad och daterad 1843, porträtt, 35x28,5 cm
Ytslitag, retuscher, viss krackelyr