Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
NILS ERIC JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866), ljusstakar, ett par, tenn, godronnerad ljuspipa, på kulfötter, höjd 36,5 cm
Slitage, lagningar
682697
2019-09-28