Bordsfotogenlampa
2019-09-30
682634
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing, kupa i frostat glas med färgad floral dekor, höjd ca 56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage