Vas Japan 1800-tal
2019-09-26
682460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Japan, 1800-talets slut, målad dekor av tranor, pioner mm, höjd ca 46 cm
Fotnagg