Orientmatta silke
2019-10-04
682453
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, silke på silkesvarp, ca 184x125 cm.
Blekt, ytsmuts, fransskador, slitage.