Skulptur trä Thailand
2019-09-30
682304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, förgyllt trä, Thailand, 1900-tal, i sittande ställning, höjd ca 48 cm
Slitage, färgbortfall