Oljemålning
2019-09-25
682287
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Antikiserande motiv, olja på duk, osignerad, ca 74x56 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
renoverad, kompletterad