Kvinna med fågelbur oljemålning
2019-10-26
682263
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kvinna med fågelbur, olja på duk, ca 48x37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Krackeleringar, färgbortfall