Takampel 1900-talets första hälft
2019-10-26
682246
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, ring i förgylld brons, slipat glas, höjd ca 73, diameter 34 cm
PROVENIENS: Stopalo