Anders A mixed media
2019-09-25
682217
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS A (född 1951): "Bill", a tergo signerad Anders A, daterad 2009, mixed media på pannå, ca 71x60 cm