OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1800-tal 2 st olja på duk
2019-10-17
682177
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 2 st, 1800-tal, landskap, ca 25,5x15,5 cm