Skänk
2019-09-25
682163
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÄNK, 18/1900-tal, gråmålad, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 132, 132x43cm
Omarbetad, slitage och skador