Figurer i landskap oljemålning
2019-10-26
682120
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer i landskap, olja på pannå, ca 16x24 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre reva, mindre färgbortfall