Matta
2019-09-27
681988
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, 1950/60-tal, geometiskt motiv, dubbelvävd, 202 x 135 cm
Fransar med ställvis slitage och skador, smuts