Eileen Chandler akvarell
2019-09-25
681980
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EILEEN CHANDLER (1904-1993): Slussen, signerad Elieen Chandler, akvarell, ca 30x43 cm