Gunnar Zetterström, oljemålning
2019-09-28
681958
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): motiv med hölador, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 49x35 cm